info@kotech-llc.com


Ko-Tech, LLC Kimdir?

Ko-Tech, butik bir danışmanlık şirketidir. Yönetimlere büyük kararlarinda,en kritik görevlerde başarı elde etmelerine yönelik operasyonlarıyla, güçlü bir yürütme stratejisi, lojistik, ortaklık, teknolojik, organizasyon ve tedarik zinciri tesis etmek suretiyle yardımcı olur.

 

Ko-Tech, sahibolduğu küresel kapsamlı iş ilişkileriyle;  Enerji, Sağlık, Medya, Yayıncılık, Tekstil  kuruluşlarına basarili danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Bizler uluslararası pazar içinde genişliyebilmek icin beraber çalışacagınız partner’ınızda doğru karar verme ve doğru kuruluşlarla çalışma endişeleriniz en iyi şekilde anlıyoruz.  Bildiğiniz gibi yeni bir pazara girmek kararı belirsizliklerle doludur.  Ancak bu kararsızliklar, piyasaya girilen pazardaki çalıstiğınız ortaklarınıza bağlıdır.  Bu ortağınızın hem ABD hemde özellikle uluslararası pazarda bilinen, müşterileriyle iyi ilişki siciline sahip güvenilebilir, firmanızı en iyi sekilde %100 başarılıyla temsil etmeyi amaçlıyan bir firma olması önemlidir. Planlanan ve amaçlanan genişleme bilgilerinin dikkate alınmaması, istenilen sonuçlara ulaşılamamasına, piyasaya girmede gecikmeye, gereksiz masrafların çıkmasına ve bir çıkamaza sonuc verebilir.  Ko-Tech bu ihtimallere müsade etmiyecektir.

Ko-Tech assagidaki firmalari temsil etmektedir:

Micron Products, Fitchburg, Massachusetts - www.micronproducts.com - Plastik enjeksiyon kalıplama, hassas işleme ve kaplama, gümüş konusunda uzmanlaşmış çok yönlü üretim organizasyonudur. Micron Ürünler dünyanın tıbbi sensörü pazarının% 65'ine sahiptir. Ayrıca, şirket, Ko-Tech yoğun çabalarıyla Türk pazarının %90'ina ürünlerini sağlamaktadır. Micron Products, Türkiye'de sadece Ko-Tech tarafından temsil edilmektedir.

Verdant Power, New York, New York - www.verdantpower.com – Dünya'nın ilk ticari gel-git ve akimdan enerji üreticisidir. Okyanuslar, nehirler ve suni kanallarin gel-git ve akımlarindan temiz yenilenebilir enerji sağlayan projeleri ve teknolojini geliştirmektedir. Ko-Tech, Türkiye'de Kinetik Güç teknolojisini uygulamak için  Türk hükümeti ve özel Firmalar ile ilişki kurmayi başardı.  Verdant Power; Ko-Tech'in çabaları ile Türkiye'de Seyhan Nehri üzerinde bir fizibilite çalışması için ABD Ticaret ve Kalkınma İdaresinden 1.200.000 $ hibe aldı. Fizibilite sonunda gercekleşdirilecek $ 70 Milyonluk projeyle Seyhan Nehri'ne 17 MW gel-git / akım enerjisi üretilmesi bekleniyor. Verdant Power Ko-Tech ile işbirliği içinde, Türk Boğazları üzerindeki dünyanın en büyük yenilenebilir enerji projesini inşa etmeyi planlıyor. Ko-Tech, Türkiye'de Münhasıran Temiz yenilenebilir  Kinetik Gücü temsil eder.

Medeks Medical, Istanbul, Türkiyewww.medeksmedical.com – Medeks,1998 yılından beri faliyette bulunmakta ve son kullanıcı için erişkin ve pediatrik tıbbi elektrotlar üretmektedir.  Medeks, Türkiye piyasasının %20-25 sahiptir ve piyasa payını hem Turkiye'de hemde dünyada artırmak için çalışmaktadır. Ko-Tech, Medeks ve ürünlerini bütün dünyada temsil etmektedir.

Smithsonian Enstitüsü, Washington, District of Columbia www.si.edu, www.smithsonian.com ve www.smithsonianbooks.com   - Smithsonian Enstitüsü, “bilginin artırılması ve yayılması” misyonu ile Washington’da bir kurum inşa edilmesi amacıyla İngiliz bilimadamı James Smithson (1765-1829) tarafından yapılan yüklü bir bağış sayesinde 1846 yılında kurulmuştur. Bünyesinde 19 müze, sanat galerileri ve Ulusal Zooloji Parkı bulunan Smithsonian, dünyanın en büyük müzesi ve araştırma kompleksidir. Smithsonian’ın koleksiyonu, ABD’nin tarihine ve mirasına ilişkin belgeler barındırmakta ve dünyanın doğal ve kültürel çeşitliliğini temsil etmektedir. Smithsonian’da yaklaşık 138 milyon obje, sanat eseri ve örnekleri bulunmaktadır. Müzeler ve Ulusal Zooloji Parkı, 2014 yılında 28 milyon kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Smithsonian’ın web sayfaları ise bugüne kadar 140 milyon kişi tarafından ziyaret edilmiştir.  Smithsonian’ın seçkin kitap listesi resim, fotograf, referans ve birçok değerli eserleri içermektedir. 

Universal Dil Hizmetleri ve Yayıyıncılık A.S. , Istanbul, Türkiye  www.universaldil.com/ - Universal yayıncılık ve dil hizmetleri alanında başarılı  bir geçmişe sahip olan ve 39 yıllık deneyimi ile  yüksek kaliteli hizmetler veren ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kendi yazımı ve yapımı olan 300 ekranlık bir otomasyon programıyla ve uluslar arası  kalite anlayışı ve disipliniyle yönetilen bir şirkettir. Universal, Türkiye’de Milli Eğitim Bakanlığı’nın teknik okulların ders kitaplarının çevirisini, lokalizasyonunu ve basım hizmetlerini gerçekleştiren ilk özel şirkettir. Universal, söz konusu ders kitaplarının reel sektörün teknoloji ve yeniliklerle ilgili binlerce yayınlarının kitapların da çevirileri, hazırlığını ve basımını gerçekleştirmektedir. Universal, bunlara ek olarak, ortakları ile işbirliği içinde çeşitli alanlarda farklı konuda bilimsel kaynak kitapları ile akademik kitaplar ve sözlükler yayımladı, yayımlamaya devam ediyor.  Çeşitli konularda dergi yapımı ve yayıncılığı yapmıştır.

Immunotrex Biologics, North Andover, MA www.immunotrex.com - Immunotrex Biologics  Biyomedikal AR-GE çalışmalarıyla sağlık ihtiyaçları  için yenilikçi teşhis ve tedavi ürünleri geliştirir.  Ko-Tech, Immunotrex Biologics'in Türkiye yetkilisidir.


 

© Ko-Tech, McLean, Virginia